Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Burge Mara | SUI | 1670 | 1280 | 1660 | |||
2 | Cigala Fulgosi Anna | ITA | 940 | 1020 | 940 |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bisetti Bryan | ITA | 3870 | 3760 | 3410 | |||
2 | Zenoni Giorgio | ITA | 1230 | 1160 | 2680 | |||
3 | Boldini Leonardo | ITA | 1350 | 740 | 1270 |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tagliati Greta | ITA | 2950 | 3390 | 2740 | |||
2 | Cicchese Carolina | ITA | 2600 | 2190 | 2600 | |||
3 | Niederbäumer Kim | GER | 1040 | 910 | 1120 |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suslov Grigoriy | RUS | 6010 | |||||
2 | Marenzi Edoardo | ITA | 5750 | 5590 | 5640 | |||
3 | Techoueyres Aris | GRE | 2500 | 5350 | 4690 |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bagnoli Alice | ITA | 6370 | 5990 | 5520 |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grassi Simone | ITA | 2750 | 3260 | 4780 |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucine Clementine | FRA | 9140 | 6130 | 9040 | |||
2 | Bonnemann Giannina | GER | 7610 | |||||
3 | De Medrano Cristina | ESP | 5720 | 6210 | 6890 | |||
4 | Pajni Maria Luisa | ITA | 6540 | 2030 | 4320 | |||
5 | Bonnemann Chiara | GER | 5070 | 5720 | ||||
6 | La Ganga Carlotta | ITA | 3460 | 1620 | 3570 | |||
7 | Bagnoli Martina | ITA | 1940 | 2690 | 3240 |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ballon Pierre | FRA | 8700 | 11820 | 11510 | |||
2 | Poteau Alexandre | FRA | 8750 | 10280 | 11120 | |||
3 | Benatti Nicholas | ITA | 10570 | 10290 | 10440 | |||
4 | Guralia Genadi | GEO | 7740 | 8940 | 8620 | |||
5 | Cavalli Tancredi Riccardo | ITA | 6010 | 5530 | 6010 | |||
6 | Guralia Levan | ITA | 3360 | 3170 | 5840 |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gustafson Thomas | SWE | 3950 | 3040 | 2900 |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bonnemann Carlotta | GER | 23,4m | 23,5m | 23,5m | |||
2 | Joerger Medina | SUI | 20,7m | 21,6m | 21,2m | |||
3 | Joerger Rea | SUI | 15,4m | 14,4m | 15,0m |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suslov Grigoriy | RUS | 32,1m | 35,8m |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pajni Gianmarco | ITA | 49,3m | 50,7m | 51,0m |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vympranietsova Marie | GRE | 48,3m | 49,4m | 47,8m | |||
2 | Bonnemann Giannina | GER | 42,9m | 42,5m | ||||
3 | Bonnemann Chiara | GER | 38,0m |
Name | Country | Round 1 | Round 2 | Round 3 | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kemper Kim Joel | GER | 42,6m | 42,6m | 43,5m |